جستجوی پیشرفتهخريد موضوعي کتاب الکترونيک

به نام داناي توانا

 

با سلام ، از اينکه پذيراي شما در جامع ترين فروشگاه اينترنتي کتب علوم پايه ، تخصصي و فوق تخصصي پزشکي کشور هستيم به خود مي باليم .

همانطور که مطلع هستيد ، با پيشرفت روز افزون تکنولوژي در عصرارتباطات ، همه ي صنايع جهان امروز دستخوش تحولي شگرف شده است ، که صنعت چاپ و نشر هم از اين قاعده مستثناء نيست. به طوريکه کتاب الکترونيک (Ebook ) پديده اي جديد در اين بين است که جاي خود را به آهستگي در بازار کتاب ايران باز نموده است . هر چند هرگز لذتي كه از خواندن كتاب‌هاي چاپي حاصل مي‌شود، نمي‌توان در كتاب‌هاي الكترونيك يافت.

کتاب امير در راستاي خدمت به جامعه محترم پزشکي همگام با دانش جهاني و تقاضاي مکرر مشترکين محترم ، اقدام به راه اندازي سيستم فروش آنلاين نموده که اميدواريم مورد توجه قرار گيرد.

لازم به توضيح است جهت خريد آسانتر شما عزيزان ، نکاتي را متذکر شويم : 

راهنماي تصويري خريد

خريد جزئي

پس از ايجاد حساب کاربري و انتخاب کتاب  مورد نظرو سپس با  افزودن به سبد خريد و پرداخت آنلاين ، لينک دانلود براي شما نمايش داده ميشود .

خريد موضوعي

با انتخاب اين گزينه ، شما تمايل به خريد تمامي عناوين مربوط به آن رشته را داريد . به عنوان مثال شما خواهان دريافت تمامي کتابهاي رشته آسيب شناسي و علوم آزمايشگاهي هستيد ، لذا پس از انتخاب گروه مورد نظر در قسمت خريد موضوعي و افزودن به سبد خريد و پرداخت آنلاين ، لينک کتابهاي آن موضوع براي شما فعال خواهد شد.

خريد کلي

با انتخاب اين گزينه شما دسترسي کامل به تمامي عناوين سايت به مدت يک سال را خواهيد داشت .

لازم به ذکر است مشتريان محترمي که تمايل به انجام خريد موضوعي و يا خريد کلي دارند از تاريخ درج شده در فاکتورخريد به مدت يکسال از پشتيباني سايت بهره مند مي گردند  و همچنين مجاز خواهند بود که به ديگر عناوين به روز شده سايت دسترسي داشته باشند.

قابل توجه همه دانشجويان عزيز و اساتيد محترم و مراکز علمي و دانشگاهي اعلام ميداريم،  که کتاب امير آمادگي آن را دارد چنانچه  به هر دليلي امکان دانلود براي شما ميسر نباشد ( سرعت پايين و يا قطعي اينترنت ...) ، سفارش شما - در قالب يک هارد اکسترنال ، لوح فشرده ، فلش و يا تبلت جيبي - با دريافت هزينه مربوطه در کوتاهترين زمان ممکن براي شما ارسال خواهد شد .

 

با آرزوي موفقيت و سربلندي براي شما